TEMSİLCİLİKLERİMİZ

PRINCE MINERALS LTD.

150 yılı aşkın süredir endüstriyel hammaddelerin üretimi ve dağıtımı konusunda dünya çapında lider kuruluş ve güvenilir tedarikçi olma konumunu korumakta olan Prince Minerals Ltd. döküm, cam, refrakter, kaynak elektrot, seramik, tuğla, emaye sektörleri başta olmak üzere, pekçok farklı sanayiye yönelik olarak faaliyet göstermektedir. Eksper Endüstriyel Hammadde ve Dış Ticaret Ltd. Şti. olarak; Türkiye - Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerinde ürünlerinin satışında tek temsilci olarak faaliyet göstermekteyiz.

 

TANGSHAN NIKKA MINERAL PRODUCTS LTD. CO.

Hassas döküm sektörüne yönelik mullit ve diğer döküm banyosu hammaddelerinin üretiminde kuruluşundan bu yana kalitesini kanıtlamış, genç yaşına rağmen servis kalitesi ile dünya çapında bilirnirliğini sağlamış olan Tangshan Nikka Mineral Products Co. firmasının güvenilir tedarikçi kimliği altında, Eksper Endüstriyel Hammadde ve Dış Ticaret Ltd. Şti. olarak; Türkiye - Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerinde ürünlerinin satışında tek temsilci olarak faaliyet göstermekteyiz.

 


BLAYSON OLEFINES LTD.

1961 yılında faaliyetlerine başlayan Blayson Olefines Ltd, döküm mumları ve yardımcı malzemeler konusunda lider konumda hizmet vermektedir. Firmanın 6 farklı ülkede satış ofisi, yetkili dağıtıcıları & distribütorlükleri bulunmaktadır. Eksper Endüstriyel Hammadde ve Dış Ticaret Ltd. Şti. olarak; Blayson Olefines Ltd. firmasının ürünlerinin Türkiye'de satışında tek temsilci olarak faaliyet göstermekteyiz.

 


BEE CHEMS

Bee Chems silikat ve amlüminat kimyasalları konusunda 1972 yılından bu yana Hindistan merkezli olarak operasyonlarını sürdürmektedir. Bee Chems Hindistan'da "colloidal silika" üretimini ilk gerçekleştiren firmadır. Bundan itibaren Bee Chems düzenli aralıklarla pazara sürekli olarak yeni ürünler tanıtmaya devam etmiş ve çeşitli desikant maddeler ve doğayla dost silikon jelleri piyasaya süren ilk Hindistan şirketi olmuştur. Eksper Endüstriyel Hammadde ve Dış Ticaret Ltd. Şti. olarak; Türkiye'de Bee Chems firmasının ürünlerinin satışında tek temsilci olarak faaliyet göstermekteyiz.

 


 

POUDMET SAS

90 yılı aşkın üretim tecrübesi ile POUDMET; Demir-Dışı Metal Tozları üretiminde lider kuruluş olma konumunu korumaktadır. Ürün çeşitleri arasında; farklı teknik özelliklere sahip yüksek kaliteli, Bakır, Bronze ve Pirinç Tozu yanı sıra Kalay ve Kalay alaşımları da yer almaktadır. POUDMET ayrıca Toz Metalurjisi sektöründe yoğun  kullanıma sahip preslemeye hazır Bronz Toz Karışımı üretimi ile de önemli bir yere sahiptir. Paris'in 40 km kuzeyinde yer alan Bailleval şehrinde yerleşik olan POUDMET, 2011 yılından bu yana Fransa'nın değerli bir şirketler grubu olan AUREA Group bünyesinde faaliyetlerine aynı güç ve kalite anlayışı ile devam etmektedir.